Doğduğun Ev Kaderindir 22. bölüm canlı izle

TV8

Zeynep Mehdi'ye çok aşık olmuştur onu kolay kolay unutamaz. Hala yüreği Mehdi için çarpar, onun için endişelenir. Son bölümde de zaten Zeyenp'in Mehdi'ye olan vefasını duygulanarak izledik. Bu hafta baka lım neler olacak? Doğduğun Ev Kaderindir 22. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 2 Aralık 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00'de tv8'de izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 22. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Zeynep’in eski acıları Mehdi’nin kapısına getirdiği Bayram ile tekrar su yüzüne çıkacak. Ancak Zeynep artık eski Zeynep değildir ve kendi elleriyle kurduğu hayatına sahip çıkmak için zor bir seçim yapması gerekecektir.

Mehdi’nin Barış paranoyası arttıkça Zeynep’in hayatına müdahil olabilmek için yeni yollar bulmaya çalışacak. Bu konudaki en büyük destekçisi yine Sakine olacak. Barış ve Nermin’in ise Mehdi konusundaki endişeleri giderek artar.
Mehdi’nin alacağı sürpriz karar tüm ev halkını etkileyecek. Cemile ve Nuh yeni hayatlarına başlamaya çalışırken Müjgan da bir süre Erzurum’a gitmeye karar verir. Bu sırada Mehdi’nin Bayram’ı kendi evine getirişi ile gerilim artacaktır. Zeynep işi için canla başla çalışırken Bulgaristan’da görülecek davanın tarihi de gelip çatar. Ancak bu durum Mehdi’nin büyüyen kıskançlığıyla baş etmesini zorlaştırmaktadır. Tüm bunlar olurken Burhan’ın atacağı adımla hiç kimsenin hayatı artık eskisi gibi olamaz..

TV8 TV8 Canlı izle

Bu yazı 02 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.