Doğduğun Ev Kaderindir 27. bölüm canlı izle

TV8

Dizi ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Dizi bildiğimiz gibi gerçek bir hayat hikayesinden uyarlama. Ve izleyici diziyi beğenerek izliyor. Dizi için final söylentileri Mayıs ayını işaret ediyor.. Doğduğun Ev Kaderindir 27. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 13 Ocak 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de Tv8'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 27. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Cezaevindeki Mehdi bebeğini daha rahat görebilmek için Benal’le evlenmiştir. Zeynep ve Barış ise adını koymaya cesaret edemedikleri inişli çıkışlı bir yakınlaşma içindedirler. Mehdi’nin aklının hala Zeynep’te olması Mehdi’nin içinde bulunduğu çemberi daha da daraltırken Zeynep artık ufka bakmak ister. Ancak geçmişinden gelen yükler Zeynep’in peşini bırakmaz. Mehdi’nin ailesi Mehdi’nin hapisten çıkması için şikayetini geri çekmesi konusunda Zeynep’e ısrar eder. Bu baskılar altındaki Zeynep bir avukat olarak ceza kavramını, bir kadın olarak özgürlük kavramını sorgularken, Mehdi’nin ailesi kendisine bambaşka bir duyguyla baş başa bırakacaktır.

Barışların ise evlerine yeni bir soluk getiren beklenmedik bir misafiri var: Rize’den gelen dayıları Ali Rıza Bey.. Ali Rıza’nın İstanbul’a gelişindeki gizli planı Barış’a bir yuva kurmak olur. Sultan’ın çöp çatan konusundaki maharetini hemen fark edecek ve yeni bir ittifak doğacak.

Hapiste Mehdi’yi kötü bir sürpriz bekler. Mehdi’nin babasını öldüren Veysi’nin adamları onu hapiste tuzağa düşürerek ölüm kalım mücadelesiyle baş başa bırakacak… Her ne kadar boşanmış olsalar da Zeynep’in daha düğün günlerinden başlayan, Mehdi’nin başı belaya girecek mi, hayatıyla sınanacak mı endişeleri tekrar su yüzüne çıkacaktır. Zeynep Mehdi’ye öfkesine rağmen onun yanında olup olmamak konusunda karar vermek zorunda kalacak.

TV8 TV8 Canlı izle

Bu yazı 13 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.