Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 170. bölüm canlı izle

TRT 1

ATV'nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam 170. bölümü ile ekrana geliyor. Her bölümü merakla beklenen dizi bu hafta yayınlanan fragmanı ile heyecan yarattı. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz. EDHO canlı izle.

EDHO 170. bölümde neler olacak?

Hızır Çakırbeyli, canından çok sevdiği yeğeni Alpaslan için hayatta kalması için Yaman Korkmaz'la el sıkışmaya karar veiri. Yaman Korkmaz'ı masaya davet eden Hızır Reis'in aile içindeki gerilimleri de devam eder. Evi terk eden Hızır Reis, yerleştiği otelde Bahar Sincanlı'nın markajına girecektir. Bahar'ın sinsi planlarının farkında olan Ceylan Çakırbeyli ise Bahar'ın karşısına dikilecektir. Emin adımlarla Hızır Reis'i avucunun içine almak üzere planlar yapan Bahar, çocukluk arkadaşı Ömür'ü de bir bilinmeze sokacaktır. Bahar yüzünden eşi İlyas'la arası açılan Ömür, evi ve İlyas'ı terk etmeye karar verir.

Amcasının masasından ve evinden kovulduktan sonra kendi yolunu çizen Alpaslan, Yaman Korkmaz'la mücadele konusunda kararlıdır. Korkmazların tek tek mekanlarını basarak sonunda Yaman Korkmaz'ı köşeye sıkıştırmayı başarır. Yaman'ın babası Hamdi Korkmaz'ı eline geçiren Alpaslan, amcalarının hayatı ve mücadelesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. EDHO dizisini sitemizden kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

EDHO 170. bölüm fragmanı izle

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 03 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.