Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm canlı izle

ATV

Atv'nin ilgiyle izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Yeni bölümde de heyecan ve aksiyon dolu sahneler izleyiciyi bekliyor..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 4 Mayıs 2021 Salı akşamı saat 20:00'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 193. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Hızır Çakırbeyli, kadim dostu Tipi'nin ölümüyle tüm ailesini koruma altına alacaktır. Dostlarının desteğiyle düşmanına darbe vurmaya hazırlanan Hızır Çakırbeyli, bir yandan da kardeşi İlyas yüzünden güç kaybetmektedir. Façalılar'dan kız alarak akraba olan Çakırbeyli'ler, Alpaslan'ı ayağa kaldıran Pınar yüzünden gerginlik yaşayacaklar. İlyas Çakırbeyli, uçağını kaçırdığı için otele götürdüğü Pınar'la olan yakınlaşması ve Pınar'ın küpesinin Ömür'ün eline geçmesiyle evlilikleri tehlikeye girer. Olaya dahil olan Haşmet Façalı ise faturayı İlyas Çakırbeyli ve ailesine kesecek.

Façalılarla olan gerginliğin düşmanları tarafından öğrenilmesiyle zor zamanlar geçiren Hızır Çakırbeyli'nin yardımına eski düşmanı Yaman Korkmaz koşacaktır. Her zaman güçlüden yana olduğu dile getiren Yaman Korkmaz, bu kez tercihini Hızır Çakırbeyli'den yana yapacaktır. Yaman Korkmaz ve Yavuz Sincanlı'nın önerisiyle İshak'a yeşil ışık yakan Hızır Çakırbeyli, girdiği savaştan galip çıkmak için görüşecek. Sağlığına kavuşan Alpaslan ise düşmanlarına korku salmaya başlayacaktır.

ATV ATV Canlı izle

Bu yazı 04 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.