Camdaki Kız 5. bölüm canlı izle

Kanal D

Camdaki Kız izleyici tarafından ilgiyle izleniyor. Ancak izleyicilerin bir kısmı Camdaki Kız’a karşı tepkilerini ortaya koyuyorlar. Özellikle Nalan’ın annesi Feride’yi oynayan Nur Sürer’in kızına karşı aşırı sert davranışları izleyiciyi delirtiyor.

Bazı izleyiciler ise Budayıcıoğlu ve yapımcıların hasta mahremiyetine önem vermediğini düşünmekte ve sosyal medyada bu yönde paylaşımlar yapmaktadır.

Camdaki Kız 5. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 6 Mayıs 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de kanal d'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 5. bölüm fragmanını sizler için özetledik; 

Nalan'ın annesi Nalan’a “Buradan dönüş yok, o adamla evleneceksin” diyerek son noktayı koyar. Rafet bey de Sedat’ı evlatlıktan reddedecek… Sedat’ın evden kovulması ise hikayede her şeyi alt üst edecek. Sedat’ın yasak aşkının basına yansımasından sonra ipler gerilir. Bir taraftan Sedat ailesi ile uğraşırken diğer tarafta Nalan annesinin baskılarına maruz kalmaktadır. Ancak Rafet’in artık Sedat’a karşı sabrı kalmaz.

Evden ayrılan Sedat bambaşka bir yola girer. Ancak Selen’e gelen kötü bir haber tüm ailenin yıkılmasına sebep olacaktır.

Olayların ortaya çıkmasından sonra babası Rafet’in gazabından kurtulamayan Sedat can havliyle işleri düzeltmeye çalışacak. Cana’nın kapısını çalıp bir an önce kaçıp gitmelerini gerektiğini söyleyecek. Ancak Cana’dan aldığı yanıt Sedat için hayal kırıklığı olacaktır. Diğer taraftan Nalan da yaşadığı şeyler karşısında endişelidir.

Sedat ise öfkesinin kurbanı olacaktır. Sinirli bir şekilde araba kullanırken gerektiğinden fazla hız yaptığından kaza geçirecek. Sedat’ın kaza haberini alan ailesi ise şoktadır. Vicdan azabı çeken Cana da hastaneye gelecektir.

Herkes Sedat’tan gelecek güzel haberi bekler.  Ancak gelen bir haber tüm yaşanacakları temelinden sarsacak! Bu haber ne? Sedat'a ne olacak?

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 06 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.