Çukur 103. bölüm canlı izle

Show TV

Koçovalılar ve Erdenetlerin kıyasıya mücadelesi izleyiciyi maceradan maceraya sürüklüyor. 4 sezondur ekranlarda olan dizi yayınlandığı gün zirveyi kimseye bırakmıyor. Çukur 103.lüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi, Show TV'de 16 Kasım 2020 akşamı saat 20:00'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izleyebilmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 103. bölüm fragmanını sizin için özetledik ;

Yamaç, daha önce cezalandırdıkları Sefa’nın, arkasına Erdenetleri almasıyla birlikte zor durumda kalacaktır. Yapılan ani saldırılar nefesinizi kesecek. Evde ve mahallede gerilen iplere rağmen bu büyük saldırılar herkesi bir araya getirecektir. Selim’le yüzleşen Yamaç hiç beklemediği ağır bir suçlamayla karşı karşıya kalacaktır. Hem Çukur hem Yamaç giderek köşeye sıkışırken Sultan’ın yapacağı küçük bir hamle Yamaç’ı harekete geçirir ve Yamaç, Koçovalı olmanın ne demek olduğunu hatırlar.

Aras Bulut İynemli'nin başrolde olduğu dizide, İrem Sak, Barış Arduç, Perihan Savaş, Nur Sürer gibi oyuncular da yer almaktadır.

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 16 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.