Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. bölüm canlı izle

ATV

Altıncı sezonun finaline doğru yaklaşılırken dizide ayrılıklar yaşanacak gibi… Geçtiğimiz hafta Savaş Özdemir’in canlandırdığı Tipi karakterinin ölümü izleyicilerisarstı. Bu sezon dört önemli karakterin diziden ayrıldığına şahit olduk. Sabina Toziya, sağlık nedenleri ile veda etti. Ardından Avukat Ebru karakterinde Dilşad Şimşek, sonrasında ise Ceylan olarak izlediğimiz Sanem Çelik hikayeye veda etmişti. En son da Tipi’nin gidişi hayranları üzüntüye boğdu. Peki sırada Hızır Ali ve Didem de mi var? 

Yalçın Hafızoğlu’nun canlandırdığı Hızır Ali ile Didem karakterini canlandıran Gizem Arıkan iyi bir dizi çifti olmayı başardı. İki karakterin evlendiği gün ise düşmanlar canlarına kıymayı kafaya koydu… Hem Didem hem de Hızır Ali vuruluyor. Peki iki oyuncu da diziye veda mı ediyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yakında 6. sezon finali yayınlanacak ve izleyiciler hikayeye bir süreliğine ara verecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 18 Mayıs 2021 Salı akşamı saat 20:00'de atv'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 194. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

İlyas Çakırbeyli'nin Pınar'la birlikte kurduğu oyun Ömür Çakırbeyli'nin son anda mekanı basmasıyla bozulacak. Tüm düşmanlarını tek seferde temizlemeyi planlayan İlyas Çakırbeyli, sadece Rıdvan'ın oğlu Musa'yı öldürmeyi başarır.

Oğlunun intikamını almak isteyen Rıdvan ise kana kan diyerek okları Hızır Çakırbeyli'nin oğlu Hızır Ali'ye çevirecektir. Kendisinden habersiz yapılan planlardan rahatsız olan Hızır Çakırbeyli, duruma el koyarak kendi oyunun kurmak için kolları sıvayacak.

Haşmet Façalı, İlyas ve Ömür arasındaki gerginlik yüzünden köprüleri yıkmaya hazırlanır. Fakat Didem'in aşkı, iki aile arasında yeni bir başlangıç olur. Didem ve Hızır Ali'nin bu durumuna müdahale eden Hızır Çakırbeyli, Haşmet Façalı ile konuşarak sevenlerin kavuşmasını sağlamaya çalışacak. Çıkan savaş yüzünden nikah merasimini evlerinin bahçesinde yapma kararı alan Hızır Çakırbeyli, oğlu Hızır Ali'ye ve Didem'e yapılacak saldırıyı engelleyemeyecektir.

ATV ATV Canlı izle

Bu yazı 18 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.