Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz. EDHO 169. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 168. bölümde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 168. son bölümünde heyecan doruktaydı.Dizide 168. bölümde Haşmet Façalı’nın büyük sırrı ortaya çıktı.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin  169. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 168. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çakırbeyli ailesinde sular durulmayacaktır. Alpaslan’ın başına buyruk verdiği kararlar yüzünden Hızır Reis bu kez de kardeşi İlyas yüzünden zor durumda kalacaktır. Ölümden dönen Hızır Reis, sorumlusu Bahar Sincanlı’yı affetti. Buna rağmen Bahar Sincanlı’nın infaz emrini veren İlyas Çakırbeyli, abisini zor bir karar vermek zorunda bıraktı.

Bahar Sincanlı’nin kalemini eşi Ömür Çakırbeyli’ye rağmen kıran İlyas, abisinden habersiz verdiği kararlara birini daha ekler. Korkmazlarla süren savaşta herkesin sevdiği Şahin Ağa arada kalacaktır. İlyas, Yaman’a ise büyük bir ders verecektir. Masadan kovulmasına rağmen intikam ateşi sönmeyen Alpaslan’ın, pervasız davranışları devam edecektir.Herkesten habersiz Yaman Korkmaz’ın gizli mekanına baskın yapan Alpaslan’ın bu kez başı büyük bir belaya girdi ve kendisi rehin düştü. Yardımına ise canından çok sevdiği amcası koştu. Hemen her fırsatta hırsızların başı olduğunu iddia eden Yaman Korkmaz’ın ise arkasındaki gücün babası olduğu ortaya çıktı.

Çakırbeyliler, Sincanlılar ve Korkmazlar’ın birbirleriyle olan düşmanlığı her geçen gün büyürken, bir gelişmede Façalı ailesinde yaşanacaktır. Haşmet Façalı’nın büyük sırrı ortaya çıkmıştır.

EDHO 169.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanını yakında sitemizden izleyebilirsiniz.

168. bölüm fragmanı ;

 

 

Bu yazı 21 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.