Hekimoğlu 21. bölüm canlı izle

Kanal D

Kanal D’nin ilgiyle izlenen takip edilen dizisi Hekimoğlu yeni bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor.,Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Alıştığımızın dışında bir doktor ve alışılmışın dışında tedavi yöntemleri ile izleyiciyi ekrana kitliyor.

Geçen hafta neler oldu hatırlayalım;

Hekimoğlu en sevdiği hasta tipiyle karşılaşmıştır.. Kendi teşhisini kendisi koyan Kerem, ünlü bir doktordur.Hekimoğlu ise teşhisin yanlış olduğunu düşünür ve bunu kanıtlamaya çalışır.

Kerem ve Zeynep arasında da yakınlaşma olur ve Zeynep Kerem’in etkisine kapılır. Kerem Zeynep’e teklifte bulunur. İpek ise hastaneyle basınla uğraşırken bir taraftan da yakışıklı bir gazeteciyle görüşmeye başlar. Hekimoğlu bu işe çok bozulur ve İpeği çileden çıkarmayı başarır.

Bu hafta neler olacak ?

Hekimoğlu imajını değiştirir. Yeni imajıyla hastaneye gelen Hekimoğlu şaşkınlık yaratır. Herkes bu değişimin nedenini merak ederken onun aklı ailesine takılmıştır. Anne babası şehir dışından gelecek olan Hekimoğlu akşam yiyecekleri yemeği atlatmaktan başka bir şey istemez. Bu arada hastaneye üniversiteden yeni mezun olmuş bir hasta gelir. Hasta ani elektrik çarpması gibi bir acıyla ve hisle sarsılmakta ve acı çekmektedir. Ve durumu iyice kötüleşmiştir.

Hekimoğlu ailesinden neden kaçıyor? Anne babası ile ilgili konu ne? Hastasını kurtarabilecek mi? Hepsi ve fazlası için diziyi sitemizden HD görüntü kalitesinde ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 13 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.