Hilal Altınbilek ve Gurur Aydoğan yakalandı!

Çeşme'de geçtiğimiz temmuz ayında aşk yaşadıkları konuşmuştu Gurur Aydoğan ve Hila Altınbilek'in ve daha sonra ayrıldıkları yönünde haberler çıkmıştı. Hilal Altınbilek ile Gurur Aydoğan, önceki akşam Bebek Otel'de birlikte eğlendiler. İkili gece sonunda aynı eve girerken görüntülendi. İkili arasında aşk tekrar mı alevlendi?

Hilal Altınbilek ile Gurur Aydoğan, önceki akşam Bebek Otel'den çıkarken görüntülendiler. Mekandan ilk olarak Altınbilek çıktı ve Oyuncunun röportaj yaptığı sırada mekandan kız arkadaşlarıyla çıkan Aydoğan, hedef şaşırtmak istese de başaramadı.

Altınbilek,verdiği röportajda, "Gurur'la arkadaşız" açıklamasını yaptı. Vip aracına binen oyuncu, Aydoğan'ın bindiği taksiyi takip ederek ilerledi. Levent'te bir binanın önünde duran Aydoğan ve Altınbilek, araçlardan inerek aynı binaya girdiler. Binaya girdikleri sırada gazeticileri gören ve şok olan çift ne yapacağını şaşırdı.

Aydoğan, "Arkadaşlar lütfen yapmayın" dedi, onun hemen arkasından binaya giren Altınbilek, "Arkadaşlar çekmeyin. Rica ediyorum" dedi. İkili arasındaki aşkın tekrar alevlendiği ve ikilinin birlikte olduğu söyleniyor.

 

 

Bu yazı 30 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.