İsmail Küçükkaya'nın sağlık durumu nasıl?

Fox

Koronavirüse yakalanan İsmail Küçükkaya ve tüm program ekibi karantinada! İsmail Küçükkaya'nın testinin pozitif çıkması üzerine birlikte çalıştığı program ekibi karantinaya alındı.

Fox TV ekranlarında yayınlanan 'Çalar Saat' adlı programın sunucusu olan gazeteci İsmail Küçükkaya'nın korona virüs testi pozitif çıktı. Küçükkaya ve ekibi karantinaya alındılar. İsmail Küçükkaya'nın yerine programa çıkacak isim ise İlker Karagöz olarak belirlendi.

Fox TV sunucu İsmail Küçükkaya'nın, geçen gün sunduğu programa çıkmaması herkes tarafından merak edilmiş, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Küçükkaya, "Günaydın arkadaşlar; dün Covid 19 testi yaptırdım. Sonuç bugün çıkacak Tedbiren bu sabah yayına çıkmadım. Test sonucunu bekliyoruz. Sonucu bildireceğim. Teşekkürler" şeklinde açıklama yapmıştı.

PROGRAMI İLKER KARAGÖZ SUNACAK

Küçükkaya'nın sağlık durumunun iyi olduğu aktarıldı.Karantina sürecinde yerine İlker Karagöz'ün bakacağı açıklandı.
Öte yandan İsmail Küçükkaya yaptığı yeni açıklamada koronavirüse yakalandığını açıkladı. Küçükkaya  "Aklımız, kalbimiz İzmir'de. Kayıplarımız var. Acımız büyük. Kurtarma çalışmaları halen devam ediyor. Enkaz altında kalanlar için dua ediyoruz. Bu şartlarda kişinin kendi durumundan bahsetmesi hoş değil. Kendimi bu duruma düşürmek istemem. Lakin küçük bir açıklama yapmaya mecburum. Perşembe günü test yaptırdım ve sonucu beklerken tedbiren izolasyona girdim. Yaptırdığım testin sonucu pozitif çıktı." açıklamasında bulundu.

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 02 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.