Kalk Gidelim 126. bölüm canlı izle

TRT 1

TRT 1 'de ekrana gelen Kalk Gidelim dizisini sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz. Dizi bu akşam 126. bölümü ile ekrana gelecek.Kalk Gidelim dizisi ailece sizi kahkahalara boğacak. Keyifli ve eğlenceli bir akşam için Kalk Gidelim dizisini kaçırmayın.

Dizide bu akşam neler olacak?

Kelle İsmail’in gelip kızına Samim’i isteyecek olması Samim’i oldukça rahatsız eder. Günün sonunda İsmail’in Samim için getirdiği hediye bardağı taşıran son damla olacaktır.Samim ie herkesle küser. Sevda’nın Perihan’dan aldığı zayıflama haplarını yuttuğundan kimsenin haberi yok ve Sevda’da bir anda unutkanlık başlasa da Sevda durumu idare eder ve kaçamak cevaplarla durumu kurtarmaya çalışır.
 

Eve tesisatçıları çağırıp boruları tamir ettiren Seyfettin’ le ustalar arasında ise büük bir savaş vardır.. Seyfettin adamlara iş ahlakı konusunda ders vermeye kalkar.Ortaya komik görüntüler çıkar.
 
Meryem, yoğurthanede yoğurtların kaya gibi mayalanmasından sonra Ercan’a iyice güvenmeye başlar.. Ercan sayesinde işlerin düzeldiğini, Ercan’ın uğurlu geldiğini düşünse de Sadık, Ercan’ın hareketlerinden şüphelenmiştir.
 
Günler birbirini kovalar nihayet o büyük gün gelir çatar. Veli Demir ve Duru’nun organizasyonunda süslenen köy meydanında köye yakışır bir Cumhuriyet kutlaması yapılacaktır. Seyfettin’in kutlamada yaptığı konuşma çok etkileyicidir. Bu kutlu gece, Sadık Kahya’ nın herkesi efelendirmesiyle sona erer. Seyfettin en sonunda altınları bağışlayacağı yere karar verir. Cumhuriyet kutlamalarının etkisiyle kararını verecektir. Altınları daha önce saklamış olan Sevda’dan altınları çıkarıp vermesini isteyecek.Sevda’daki unutkanlık bir kaç gün içinde o kadar çoğalmıştır ki değil küpü nereye sakladığını, küpü sakladığını bile unutur ve hiç de hatırlayacak gibi görünmez.

Diziyi sitemizden kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

Dizinin 126. bölüm fragmanı

 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 29 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.