Kuruluş Osman 37. bölüm canlı izle

Osmanlı tarihinin ekrana yansıtıldığı dizilerden biri Kuruluş Osman. Dizi Osmanlı'nın kuruluş dönemini anlatıyor. Dizinin izleyici kitlesi hatırı sayılır bir oranda. Kuruluş Osman 37. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 9 Aralık 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 37. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Nikola kendisini Yavlak Arslan'ın düzenlediği toplantıda beklerken, yoluna tuzak kuran Flatyos'un da yokluğundan faydalanarak Kulucahisar Kalesi'ni yeniden eline geçiren ve Kayı bayrağını surlara diken Osman Bey, bu başarısıyla Savcı Bey ve Dündar Bey'i telaşa sürükleyecek. Osman Bey'in Kayı Obası'nı ateşe attığını iddia eden Savcı Bey kardeşi ile yollarını ayırırken; Yavlak Arslan, Cerkutay'ın Osman Bey'in eline geçtiğini öğrenince kurduğu tuzağın kendisini vuracağını anlayarak harekete geçecek. Bala Hatun, Osman Bey'le evliliğe hazırlamaya çalıştığı Targun Hatun'la kılıçların çekildiği bir yüzleşme yaşamakta. Kulucahisar'ı kaybeden Nikola'nın hamlesi ne olacaktır? Osman Bey, Targun Hatun babasını kurtarabilecek midir? Bala Hatun, Targun Hatun'la ilgili gerçeği öğrenecek midir? Ertuğrul Bey, vasiyetini açıklayacak mıdır? Yavlak Arslan; Geyhatu'nun gerçekleri öğrenmemesi için nasıl bir hamle yapacaktır? Savcı Bey, beylik yarışında Osman Bey'i önüne geçmek için ne yapacaktır? Hazal Hatun, Dündar Bey'in beylik hayalini canlandırabilecek midir?

Bu yazı 09 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.