Kalk Gidelim 129. bölüm canlı izle

TRT 1

2 sezondur devam eden komedi dizisi kanalında beğeniyle izlenen diziler arasında. Gerek oyuncu kadrosu gerekse senaryosu ile göz dolduran diziyi ailece izleyerek keyifli saatler geçirebilirsiniz. Kalk Gidelim 129. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin tadını çıkarın.

Diziyi 19 Kasım 2020 Perşembe akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 129. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Meryem ve Sadık’ı Kelle İsmail’ in evinde gören Seyfettin, Nurcan’ın da gazına gelerek mekanı terk edecek. Kelle ise, kurduğu oyunu sürdüp Meryem ve Sadık’ı kandıracak.  Ama son yaptığı oyun işleri iyice karıştıracak. Çünkü evde, yaptığı oyunları deşifre edecek biri var,o da Samim!. Samim, babasına olan biteni anlatınca Seyfettin ve Meryem, İsmail’in karşısına dikilecek. Meryem ve Seyfettin Kelle’yi yalancılık ve iftiracılıkla suçlayacak. Kelle İsmail çok sinirlenecek ve şaka ile başlattığı bu oyunu ciddiye döndürmeye karar verecek. Çünkü işittikleri ağırına gidecektir

Duru doktordan “7 haftalık hamile olduğunu” öğrenince ortalık bayram yerine dönecek. Ancak Badegül ve Halim test sonuçlarından sonra adeta yıkılırlar.

Dudu ve Şakir’ in gayreti sonucunda Sevda ve Perihan’daki unutkanlığın sebebi nihayet ortaya çıkacak… Sevda ve Perihan’a “yuttukları haplar” hemen bıraktırılacak. Perihan kısa zamanda kendine gelecek. 
 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 19 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.