Kırmızı Oda 17. bölüm canlı izle

TV8

Dizi izleyici kitlesini giderek arttırıyor. Dizinin ne zaman final yapacağı merak konusu olsa da, bu başarı ile dizinin erken final ya da yakın dönemde final yapması beklenmiyor. Dizi reytinglerdeki başarısı ile göz dolduruyor. Kırmızı Oda 17. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 25 Aralık 2020 Cuma akşamı saat 20:00'de Tv8'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 17. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Selvi (Sema Keçik); tek başına dışarı çıkmayı başarınca yıllardır gitmek istediği yere vardığındaki hislerini Doktor Hanım’la paylaşacak. Hediye (Sezin Akbaşoğulları) öz annesiyle ilişkisini ilerletince kendi hayatından yeniden vazgeçip alıştığı düzene geri dönmenin eşiğine gelmek üzeredir ve Doktor Piraye onun için endişe içindedir.

Sadık (Onur Bilge) ve Boncuk’un ablası Rezzan (Münire Apaydın), Boncuk’un (Burcu Biricik) yanından ayrılmaz; Boncuk’un yalnız geçirdiği Hollanda günlerinde karşılaştığı Can’a karşı içinde hala bir ukde kaldığı ortaya çıkacak.

Başlangıçta oldukça mutlu görünen Kumru (Aslıhan Gürbüz) ise eşi (Fahri Bülent Seyran) kızıyla birlikte bir restorandayken başka bir masada gördüğü adama (Yavuz Bora Koçak) bıçakla saldırmaya kalkıp orada fenalaşacak. Doktor Piraye’nin duyguları ağır basınca Doktor Deniz’le yeniden eski günlerine dönecekler.

TV8 TV8 Canlı izle

Bu yazı 25 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.