Maraşlı 19. bölüm canlı izle

ATV

TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı”nın kadrosuna yeni isimler geldi.. Geçtiğimiz hafta diziye 3 karakter veda etti Başrolde yer alan bu 3 karakterin gidişinin ardından dizide büyük bir değişim dalgası yaşanmakta. Yeni isimlerle birlikte atv’nin Maraşlı dizisi daha da öne çıkabilecek mi?

Her bölümüyle izleyenleri ters köşeye yatırmayı başaran dizide; Hamiyet Güneş; Mahur’un halası Hamiyet olarak yer alacak. Hakan Boyav “Hurdacı’ karakterini canlandıracağı dizide Burcu Karakaya Avukat Dilara’yı canlandıracaktır. Büyük değişim geçirmekte olan Maraşlı dizisinde Engin Yüksel ise Fuad karakterine hayat veriyor olacak. Serhat Parıl da yine Maraşlı dizisine katıldı ve Savcı Tolga olarak ekranda olacak.

Maraşlı 19. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 24 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de atv'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 24. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Maraşlı, cezaevinde tanıştığı koğuş ağası Fuad'ın hayatını kurtaracaktır. Fuad ve Maraşlı o günden sonra kardeş gibi olacaklardır. Maraşlı delil yetersizliği sebebiyle beraat edecek. Fuad, Maraşlı'yı tüm hayatını etkileyecek bir teklifte bulunacak. Maraşlı bu teklifi kabul edecek mi?

Mahur, halası Hamiyet ile birlikte yeni bir evde yaşamaya başlayacak. Aziz ve İlhan'ın ölümünden sonra devam eden soruşturmayı Savcı Tolga yürütmekte. Maraşlı, Mahur'u uzaktan da olsa görmeye gittiğinde o sırada Savcı Tolga elinde çiçekler ile gelecektir. Maraşlı ve Mahur yeniden bir araya gelebilecek mi?

Maraşlı'nın tahliye haberini alan Savaş ise Savcı Tolga'nın başına bela olacağını bilir. Bu nedenle Savcı Tolga'nın arabasına tehdit mesajı bırakacaktır. Ama Savcı hiç aldırış etmeyecektir. Savaş'ın yeni planı nedir?

 

ATV ATV Canlı izle

Bu yazı 24 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.