Masumlar Apartmanı bitiyor mu?

TRT 1

Masumlar Apartmanı oyuncularıyla yapılan bir röportajda dizi ile ilgili ufak tüyolar veren Ezgi Mola, Masumlar Apartmanı'nın en az Haziran 2021'e kadar devam edeceğini açıkladı. Anlaşıldığı üzere Masumlar Apartmanı final yapmayacak. Söylentiler asılsız ve gerçeği yansıtmıyor.

Masumlar Apartmanı 21. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 9 Şubat 2021 Salı akşamı saat 20:00'de trt 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 21. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Safiye, dünya için küçük, kendi için büyük olan o ilk adımı atmış dışarı çıkmıştır. Ev halkı Safiye’nin değişimiyle yıllardır belki de ilk kez umutlanmıştır. Yukarıda ise hiç umulmadık biri, günlüğe bakmış ve Naci’nin hastalığını öğrenmiştir.

Ege ise Neriman’la arasını düzeltme çabası içindedir ancak Neriman karşılık vermeyecektir. Ancak ikisinin arasındaki durumu fark eden biri, Ege ve Neriman’ı bir araya getirmek için bir hamle yapacak. İnci, Han’dan sakladığı sırrı daha fazla içinde tutamaz ve itiraf etmeye başlar. Bunu öğrenen Han, öfkesini dizginleyemeyecektir.  Safiye ise sözleştikleri saatte, apartmanın girişinde heyecanla Naci’nin gelişini bekliyordur.

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 09 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.