Kuruluş Osman 51. bölüm canlı izle

Kuruluş Osman dizisi Çarşamba akşamlarının reyting rekortmeni. Dizinin reytingleri çok iyi. Diziye müthiş bir ilgi var. Dizinin önemli karakterlerinden Togay’a hayat veren isim Teoman Kumbaracıbaşı  “Topraktan çıkıp Moğolca konuşacağımı hayal bile edemezdim” diyerek kendisi için dizinin ne kadar önemli olduğunu anlattı. 

Kuruluş Osman 51. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 24 Mart 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 51. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Kayı Obası'na gelerek Osman Bey'e meydan okuyan Togay, Malhun Hatun'un serbest bırakılması karşılığında Yarhisar Tekfuru Aris'in teslim edilmesini isteyecek. Malhun Hatun ve Umur Bey'in kendisinden habersiz iş tutmasından rahatsız olan Osman Bey, esir değiş tokuşu için zekice bir plan kurmuştur.

Türk obalarına sancağı altında toplanmaları için çağrı yapan Osman Bey, İnegöl Kalesi'ni fethedebilmek için ordusunu kurmak üzere hazırlığa girişecek. Umur Bey ise Osman Bey'in tüm uyarılarına rağmen kızını kurtarabilmek için kendi planı doğrultusunda Nikola ile bir araya gelecektir. Nikola, Malhun Hatun'un hayatına karşılık Umur Bey'e bir teklifte bulunur.

Bu yazı 24 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.