Kuruluş Osman 62. bölüm canlı izle

ATV

Çok başarılı bir performans sergileyen dizinin oyuncuları, yoğun bir çalışma temposuyla işlerine devam etmekte. Burak Özçivit, bu sezon yaz aylarında da çalışacaklarını açıklamıştı. Kuruluş Osman dizisinin ne zaman sezon finali yapacağı da merakla beklenmekteydi. Şimdiye kadar 61 .bölümü yayınlanan dizinin sezon finali tarihi açıklandı.

Dizinin 64. bölümü itibariyle sezon arası vereceği netleşti.

Kuruluş Osman 62. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 9 Haziran 2021 Çarfşamba akşamı saat 20:00'de atv'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 62. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Osman Bey, kurduğu oyunla eline geçirdiği ve Söğüt'e getirdiği Togay'ın cezasını keserek Bamsı Bey'in intikamını alacak. Togay'ın elinden kaçırılıp infaz edilmesi ise Moğol Valisi Yargıcı'nın tepkisini çekecek. Vali Yargıcı, gönderdiği elçi vasıtasıyla Kayı Obası'nın üç yıllık vergisini üç gün içinde ödemesini talep ederek Osman Bey'i zor durumda bırakacak.

İnegöl Kalesi'ne giderek Nikola ile görüşen Moğol elçisi, Osman Bey'e karşı savaşında kendisini destekleme sözü verecek. Nikola, Moğollardan gelecek altınlarla dev bir ordu kurmayı planlarken; Osman Bey bu ittifakı bozmak için harekete geçecek. Malhun Hatun'un verdiği müjde ise Osman Bey'i sevince boğacak.

Malhun Hatun'un Osman Bey'e müjdesi nedir? Osman Bey'in Togay'ın cezasını kesmesi uç bölgesindeki dengeleri nasıl değiştirecek mi? Osman Bey, Moğolların vergi talebine ne yanıt verecektir? Moğol valisinin destek sözü verdiği Nikola, nasıl bir strateji benimseyecektir? Osman Bey, Moğol-Bizans ittifakını bozabilecek midir? Bala Hatun, Malhun Hatun'un müjdesini nasıl karşılayacak mıdır? Kayı Obası, Moğol tehdidine karşı nasıl önlem alacak mı?

ATV ATV Canlı izle

Bu yazı 09 HAZIRAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.