Masumiyet 2. yeni bölüm canlı izle

Fox

Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un yaptığı, başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır’ın yer aldığı Masumiyet dizisinin ilk bölümü youtube ortamında 5 milyon izlenmenin üzerine çıkarak önemli bir başarı elde etti.Reytinglerde de ortalamanın üzerinde yer alarak ilk bölümde ciddi bir başarı yakaladı.

Masumiyet 2. yeni bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 3 Mart 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de Fox Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 2. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

İlker Ilgaz’ın kendi düğününde gözaltına alınır ve yasak aşkın üzerindeki sır perdesini aralanır. Üstü kapatılmış gerçekler ve görmezden gelinen yalanlar yavaş yavaş gün yüzüne çıkar. Bahar ve Hale çocukları uğruna karşı karşıya gelecek. ‘Benim oğlum yapmaz’ sözünden dönmeyen Hale, İlker’in imajını kurtarmak için harekete geçecek ve İrem’le, İlker’in cezaevinde evlenmelerine ön ayak olacak. Kızının gizlice evlenmesiyle deliye dönen Harun ise çoktan tarafını seçer. İrem, babasının tüm çabasına rağmen, tamamen kayınvalidesinin kontrolüne geçmiştir. Bahar, kızının yoğun bakımdan çıkmasını adalete sığınarak beklerken, Ilgaz’lar sayesinde sınırsız gücün nasıl bir şey olduğu gerçeğiyle de tanışır. Ela’nın gözünü açmasıyla nefesler tutulacak ve dava başlayacaktır. İlker’in savunma stratejisi ise son derece acımasız olacaktır.

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 03 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.