Masumiyet 8. bölüm canlı izle

Fox

Masumiyet dizisinde ilginç gelişmeler yaşanmakta. Kadına şiddet odaklı olarak başlayan hikayede, Ela’nın yaşadıkları sonrasında İlker ile olan ilişkisinin farklı bir noktaya doğru ilerlemesi dikkat çekici. İlker hem İrem’i hem de Ela’yı elinde tutmaya çalışır. Dizinin geçen haftaki bölümünün reytingleri düşük geldi. Dizinin reytingleri yükselişe geçecek mi merak konusu!

Masumiyet 8. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 14 Nisan 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de Fox Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 8. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Harun, tuzağa düştüklerini anlar ve önlem almaya çalışır fakat Bahar, Timur tarafından akıl almaz şekilde kandırılır ve Harun’a olan güveni kırılır.

Düştükleri acımasız tuzak, mahkemede korkunç bir iftira olarak karşılarına çıkacak. Bahar, kızının davasını satmakla suçlanacak ve bu korkunç suçlamayla gözünün önündeki perdeyi söküp atacak.

Hem Timur’dan boşanmak için hem de Ela’nın, İlker’i aklayan ifadesini geçersiz kılmak için düğmeye basacak. Bahar’ın Ela’yı psikiyatri heyetine sokma kararı Ilgaz cephesini karıştıracak.

Diğer yanda, annesinin düşürüldüğü durumu hazmedemeyen Ela, Bahar’a yardım etmek için radikal bir adım atar ve bu adım onu, bütün iradesiyle uzak durmaya çalıştığı İlker’e sürükler.

Bahar ve Harun, kendi yöntemleriyle Ilgazlar’a karşı harekete geçecekler. Ela’nın dengesi İlker tarafından bir kez daha sarsılırken, gerçek deprem ise Ilgazlar’da yaşanacaktır.

 

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 14 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.