Masumlar Apartmanı 11. bölüm canlı izle

TRT 1

Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan dizi total'de ve AB'de geçen hafta 1. sırada yer alarak reytingleri salladı. Dizi gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanmış. Güldürürken ağlatan, ağlatırken güldüren cinsten bağımlılık yaratan bir dizi. Oyunculuklar ise efsane! Masumlar Apartmanı 11. bölüm canlı izle sayfasında dizi izlemenin tadına varın.

Diziyi 24 Kasım 2020 Salı akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 11. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Herkes Safiye’nin aşka düşman olduğunu düşünürken, Naci’nin gelişi onun tüm duygularını alt üst edecek. Eski hatıraları yerlerinden bir bir çıkacak ve Safiye’yi gafil avlayacak. Safiye onu karşı pencereden görme ihtimaliyle bile baş edemezken, Naci nin atacağı bir adımla daha da sarsılacak.
 
Gülben ise Esat’ın evine giderek herkesi şaşırtmış, Han ve Esat’ı zor duruma sokmuştur. İnci devreye girip tatsız bir olay yaşanmaması için elinden geleni yapmaya çalışır. Han’ın hayatındaki zorlukları daha da yakından gören İnci, onun yükünü hafifletmek ister ve bunun için çabalar. Bu uğurda en yakın arkadaşı Esra’yla arasının bozulmasını bile göze alır.
 
Memduh okul kredisini ödemek için torunlarından gizli taksiciliğe başlayacak. Safiye Han’ın ardından Gülben’i de kaybedeceğine inanmıştır. Yalnız öleceğini söyleyen annesinin haklı çıkmasından korkar..

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 24 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.