Masumlar Apartmanı 17. bölüm canlı izle

TRT 1

Dizi yılbaşı haftası yeni yıl sebebiyle ekrana gelmemişti. İzleyici heyecanla bugünü bekliyor. Dizi ise çok heyecanlı bir noktada kalmıştı. 2 haftalık yokluk izleyiciyi iyice heyecanlanırdı. Masumlar Apartmanı 17. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 12 Ocak 2021 Salı akşamı saat 20:00'de trt 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 17. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Han ve İnci’nin evliliğini öğrenmek Safiye’nin dünyasını alt üst edecektir. Her şeyden habersiz olan Han ve İnci, evliliklerini açıklamak üzere apartmana gelir. Ancak her şey için çok geç kalmışlardır. Naci ise Safiye’nin tekrar içine kapanmasını yanlış yorumlamaktadır. Kendini açıklamak için bir çözüm arayışına girecektir. Fakat Gülru’nun zamansız bir hareketi her şeyi daha da karıştıracak. Gülben ve evdekiler yeni bir krizin eşiğindeki Safiye’yi zaptedemeyince Han’dan yardım isteyecekler. Han’la yeni hayatlarına başlamak için ev arayışına giren İnci ise tüm hayallerini yıkacak olan gerçeği öğrenecek.

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 12 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.