Mucize Doktor 58. bölüm canlı izle

Kanal D

Bir Zamanlar Kıbrıs ve Camdaki Kız dizilerinin ekrana gelmesi Perşembe günleri reyting savaşını körükledi..Bu durum da Mucize Doktor’un başladığı günden bu yana en düşük reytingleri geçen hafta elde etmesine sebebiyet verdi. Mucize Doktor bu durumu toparlayıp eski reytinglerine kavuşabilecek mi?

Taner Ölmez’in Ali Vefa karakteri ile akıllara yazıldığı Mucize Doktor dizisine en son katılan isim Muhsin karakteri ile Serkan Keskin olmuştu…Son dönemde insan hikayelerini öne çıkartan, milli konulara değinen ve duygusallığın da zirve yaptığı Mucize Doktor dizisi yine  duygusal anlar yaşatacak.

Mucize Doktor 58. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 15 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de Fox Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 58. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ali, Muhsin’e boyun eğmemeye karar vermiştir. Ama Nazlı ve Ferman dışında kendine yardımcı olacak pek kimseyi bulamayacaktır. Diğer taraftan eski birliğinden hayatta kalan son arkadaşıyla karşılaşan Doruk şaşkına döner.

Ferman zorlu bir ameliyatla geri dönüş planı tasarlar, Ali var gücüyle Muhsin’i yenmeye çalışır ve Doruk süratle geçmişin girdabına çekilirken Muhsin büyük hamlesini yapmaya hazırlanır. Sonunda herkes kendi şeytanıyla yüzleşecektir. Ama kim bu yüzleşmelerden aradığını bulabilecek ki?

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 15 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.