Ramo 22. bölüm canlı izle

Show TV

Dizi her hafta daha da heyecanlı sahnelerle karşımıza çıkıyor. Yani dizi aksiyon, macera ve gerçekten zeka içeriyor! Yani bayılıyoruz bizi şaşırtan senaryolara. Ne olacağını tahmin edemiyoruz ya da attiğimizi sanıyoruz ama bakıyoruz ki hoooppp ters köşe! Hal böyle olunca da sizde de oluyor mu bilmem ama artık diziyi izlerken içimden şöyle diyorum; '' şimdi tahminim bu böyle olacak, ama yok tahmin ettiğim gibi olmayacak acaba ne olabilir? nasıl bir ters köşe var şimdi burda'' .. Dizi insanı bir girdaba sürüklüyor :) Ramo 22. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 27 Kasım 2020 Cuma akşamı saat 20:00'de Show Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 22. bölüm fragmanını sizin için özetledik;

Cihangir, Ramo’nun hayatını bağışlamayı düşünmüyor ama Cihangir’in de üstündeki adamlar, Ramo’yu öyle erkenden kaybetmek istemeyecekler.

Ne de olsa yıllardır aradıkları düşman olan Sarraf’ı Ramo getirdi. Ramo, yaşam hakkını bir şartla kazanacak; başka birini öldürerek. Ramo’dan öyle birini öldürmesini isteyecekler ki, bunu vicdanen de fikren de yapması mümkün olmayacak. Sibel de Ramo’ya kurulan bu tuzağı öğrenecek ve ona yardım etmek isteyecek. Sibel, Ramo’ya yardım etmek isterken kendi başını mı belaya sokacaktır?

 

 

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 27 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.