Sefirin Kızı 44. bölüm canlı izle

Star TV

Engin Akyürek ile Tuba Büyüküstün yıllar sonra tekrar birarada. Sefirin Kızı dizisinde tekrar birlikte oynama fırsatı bulan sanatçılar bakalım diziyi ayakta tutabilecek mi? Zira dizi uzun süredir ayakta kalma mücadelesi veriyor.

Sefirin Kızı 44. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 15 Mart 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de Star Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 44. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Mavi, Sancar’la olan evliliğinin keyfini süremeden eski eşi Sedat üzerine kabus gibi çökecektir. Geçmişin yaralarından kurtulmaya çalıştıkça daha beter içine çekilen Mavi, bir yandan Sancar’a duyduğu güveni de sorgulamaya başlayacak.

Sancar kendini dönüp dönüp aynı soruların ve şüphelerin içinde çırpınırken bulmakta. Bir yandan Mavi’yi korumaya çalışan yüreği bu yangından sağ kurtulabilecek kadar güçlü olsa da aklıyla mücadelesi devam etmektedir.

Yahya ve Dudu’nun düğün hazırlıkları son sürat devam ederken Yahya kafasındaki soru işaretlerinin peşine düşecek. Diğer tarafta Elvan, anası bildiği Halise ile hiç beklemediği bir konuşma yapacak. Yapayalnız olduğunu hissettiği anda ona elini uzatan Bora’nın elini tutma konusunda ise kararsız kalacaktır.

Güven, Melek’i almak için Sancar’dan yediği son golün üzerine kendine yeni oyun arkadaşları bulacak. Bu kez çok daha tehlikeli ve kontrol edilmesi imkansız bir oyunun içine girer.

Yahya ve Dudu için büyük gün gelip çattığında herkesi birbirinden ilginç sürprizler bekler. Efeoğlu ailesi için unutulmaz bir düğün günü olacak.

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 15 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.