Sol Yanım 3. bölüm canlı izle

Star TV

Dizi izleyici tarafından beğeniyle takip ediliyor. Genç oyuncuların performansı ise oldukça iyi. Sol Yanım 3. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 10 Aralık 2020 Perşembe akşamı saat 20:00'de star tv'de ful, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 3. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Serra ile ilgili gerçekleri öğrenen Burak nasıl bir yol izleyecektir? Selim ve Serra arasındaki buzlar eriyecek midir? Barbar-Burak gerilimi nasıl sonuçlanacaktır? Selim’in kapısını çaldığı İdil’le nasıl bir ilişkisi vardır?

Burak’ın gizlediği hayatını öğrendiği Serra’ya ilgisi artarken; Selim ve Serra birbirlerini tanıdıkça ilişkileri daha samimi bir hal alacaktır. Selim’in notlarındaki yükseliş ikilinin birbiriyle daha sık vakit geçirmelerine olanak sağlayacaktır.
Barbar, Burak’ı Serra’dan uzak tutmak için elinden geleni ardına koymazken; Nazlım, Barbar’ın Serra’ya ilgisini kıskanacaktır.
Selim, Burak ve Serra arasındaki aşk üçgenine Biricik’in dışarıdan müdahaleleri devam edecektir. Biricik’in, Burak ve Serra arasında bir şeyler olduğuna dair her fırsatta ortaya attığı imaları Selim’i rahatsız edecektir.
İhsan, oğlu Selim’le arasını düzeltmek için çabalarken; Asena’nın gizemli ilişkisi ve İhsan’ın Serra’ya meraklı bakışlarının ardındaki sebep de ortaya çıkacaktır.

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 10 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.