Son Yaz 13. bölüm canlı izle

Fox

Dizide bu akşam heyecanlı anlar yaşanacak.  Akgün ile Selim karakterleri izleyiciyi kendilerine hayran bırakmaya devm ediyor. Alperen Duymaz ve Ali Atay hayranları ikilinin sahnelerini büyük bir keyifle takip ediyor. Bu akşam izleyicinin merakla beklediği Yağmur ve Akgün arasındaki aşk da ateşleniyor..

Son Yaz 13. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 26 Mart 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de Fox tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 13. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Akgün aklanır. Ve artık onun için yeni bir hayat başlar. Selim ve Selçuk Taşkın’a kirli işlere bulaşmayacağına dair söz verir ve Soner ve Eray’la ortak olduğu mekânı canlandırmaya karar verecektir. İstanbul’dan tanıdığı sürpriz bir sanatçıyla irtibata geçer ve onu mekânlarında konser vermesi için ikna edecek.

Yağmur, Akgün’ün başı beladan kurtulduğu için çok mutlu olur. Babasının üstü kapalı bir şekilde yaptığı, Akgün’den uzak durması yönündeki uyarıları ciddiye almaya pek niyeti olmaz.

Diğer taraftan Akgün, Selim’le aynı çatı altında yaşarken, Yağmur’a yaklaşamayacağını bilir ancak kendisine hâkim olmakta zorlanmaktadır. Akgün, aşkına karşı koyamayacağını anladığında ciddi bir karar alması gerekir.

Selim ise Akgün’le yaptığı operasyonun detaylarını saklayarak, katil zanlısı Cemal’i yakalayacaktır. Selim’in hikayesindeki boşluklar, inandırıcılığını sorgulatır ve süregelen soruşturması kapsamında bu olayı da araştırması için bir muhakkik atanmıştır.

Canan, Selim’in başının bu sefer gerçekten derde girdiğinden emindir ve bunu durdurmak için harekete geçmeye karar verir.

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 26 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.