Son Yaz 2. bölüm canlı izle

Fox

Dizi 2. bölümü ile ekranlara geliyor. Dizinin ilk bölümünde alınan reyting puanı beklenenin altında. Yılbaşının başlamasıyla yeni dizilerinde ekranlara çıkmasından dolayı Son Yaz dizisinin reytingleri daha da düşebilir bu mümkün ne yazıkki. Dizinin ilerleyen bölümlerindeki reyting sonuçlarına bakılarak dizinin final yapması hakkında karar verilir. Dizinin senaryosu tam da anlaşılmadı. Dizinin final yapıp yapmayacağı, kalkacağı gibi merak konusu olan konular için bir şey söylemek için çok erken. Son Yaz 2. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyhfini çıkarın.

Diziyi 8 Ocak 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de fox tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 2. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Selim ve Akgün, Adalet Sitesi’ne, Canan’ın evinin tam karşısına taşınırlar. Kara ailesinden sadece Altay, Selim’in bu sürprizini mutlulukla karşılarken, Canan ve Yağmur, kendilerini kandırılmış hissederler. Canan, Selim’in onun kararlarına hiç saygı duymadığını anladığından, Selim’e çok öfkelidir ve öfkesini içinde artık tutamaz. Selim’e, onun oyununa gelmeyeceğini, onun için yalan söylemeyeceğini söyleyecektir. Ailecek bir araya geldikleri ilk gün çocuklar boşanacaklarını öğrenecekler. Selim, Canan’ı bu defa ikna etmenin hiç kolay olmayacağının farkındadır. Tanıdığı en mutlu çiftten, Emel ve Metin’den ona yardım etmelerini isteyecektir. Emel, kız kardeşinin tarafını tutarken Metin, bacanağı Selim’e gizliden de olsa yardım eder.

 Akgün, yapayalnız kalır. Gideceği hiçbir yer olmadığı için savcının evinde kalmış olsa da bu durumu gururuna yediremez. Adalet Sitesi’nden kaçmalı, yoluna tek başına devam etmeli ve bunu yaparken de öldürülmemeyi başarmalı. Akgün, bir çıkış yolu ararken, İstanbul’dan tanıdık bir yüzle karşılaşması, bütün sorunlarını çözebilecek bir fırsat olarak karşısına çıkacaktır. Ancak işler kontrolden çıkar ve karşısına çıkan bu fırsat Akgün’ün ve hiç istemediği halde Yağmur’un başını derde sokacak bir belaya dönüşecektir.

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 08 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.