Zümrüdüanka 19. bölüm tekrarı ile Çarşamba ekranlarda

Fox

Çekimleri Kapadokya'da yapılan ve Kapadokyanın o masalsı havasını senaryosuna yansıtan dizi izleyici tarafından merakla izleniyor. Dizi ilk başlarda senaryosu ile dikkat çekti. İki sevdalı aşık genç..Kız yakışıklı delikanlının amcası ile evlenir. Kıza para için baskı yapan bir anne, açgözlü bir kardeş.. KIz amcayla evlenir amca ölür... Tam bir delilik .. Ama seviyoruz işte böyle şeyleri.. Sehat ve Zümrüt'ün zorlu aşkı. Yayın günü Cumartesi olan dizinin günü değişti. Dizi yeni gününde Çarşamba günleri ekranda olacak. Zümrüdüanka 19. bölüm tekrarı ile Çarşamba ekranlarda sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 18 Kasım Çarşamba akşamı 20:00'de Fox TV'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 19. bölümde neler oldu? Dizinin tekrarını sitemizden izleyin.

Abbas’ın vurulması büyük bir şok yaratır.. Onu vuran kişinin kimliği Serhat ve Zümrüt için daha da büyük bir yıkım olacaktır. Azimet ise bir kez daha evlat acısının ne demek olduğunu hatırlar.

Özgüç konağının habersiz misafiri konak içindeki bütün dengeleri değiştirecektir. Bu misafir, yalnızca Özgüçlerin değil Demirkanların da huzurunu bozacak. Yeni bir düşmanla baş etmesi gerektiğini anlayan Serhat hem sevdiklerini hem de zor durumda olan masum insanları korumak için bir çözüm yolu bulabilecek mi? Bu uğurda Cihan ile aralarında bir iş birliği mi olacak?

Suhandan’ın öğrendiği gerçek Hamit’le aralarını tamamen açar. Hamit imkansız bir çıkmazın içine düşer. Suhandan'ın ise yeni hedefleri vardır. Azimet, giderek yalnızlaşmanın acısıyla Serhat’a daha fazla tutunacaktır. Bunun için de Serhat’ı konağa döndürmesi, Zümrüt’ten ayırması gerekecektir. Serhat ve Zümrüt aşkı bir kez daha büyük bir sınavdan geçmek üzeredir. Azimet ve Deniz’in yoldaşlığı Serhat ve Zümrüt için anbean artan bir tehlikeye dönüşür..

Dizid oyuncuları : ALP NAVRUZ, CEREN YILMAZ, SELİM BAYRAKTAR, AYTEN UNCUOĞLU, HATİCE ASLAN, MENDERES SAMANCILAR, İSMAİL HACIOĞLU, GÖKÇE EYÜBOĞLU, SERHAT ÖZCAN, ELİF ÇAKMAN, MİRAY AKAY, PELİN ABAY, DOĞUKAN GÜNGÖR, BARIŞ KÜÇÜKGÜLER, GÖKHAN BEKLETENLER, ASİYE DİNÇSOY, BESTE ILGIN İLKBAHAR, FİRDEVS VÜDÜL, DOĞA ZEYNEP DOĞUŞLU, EBRU ÜNLÜ

 

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 18 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.