Akrep 3. bölüm canlı izle

Star TV

Dizi bu hafta 3. bölümü ile ekrana gelecek. Dizinin reytingleri ne yazıkki bekleneni karşılamıyor. Dizi ilk bölümde reytinglerde resmen dibi gördü. İlerleyen bölümlerde beklenen yükselişi görecek mi çgöreceğiz! Akrep 3. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın. 

Diziy 25 Aralık Cuma akşamı saat 20:00'de star tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 3. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ferda, Fikret'in sorgulamaları karşısında atağa geçecek ve Fikret'i suçlamaya başlayacak. Ferda'nın manipülasyonu karşısında Fikret geri adım atıp özür dileyecek. Hastanede olayların kontrolünü kaybetmenin gerginliğini yaşayan Perihan, bir de Hacer’den Ferda’nın evine geldiğini öğrenince, harekete geçecek. Kendi evine gizlice giren Perihan; Fikret’e, Ferda’nın gerçek yüzünü göstermek için adeta bir ajan gibi çalışacak. Evdeki bebek kamerasını gizli kamera olarak kullanacağı bir oyun kuracak. Fikret, yeniden Berna’nın öldürüldüğünden şüphelenmeye başlayacak. Berna’nın öldüğü gün Aras ve Ferda’nın hangi hastanede olduğunu araştıracak. Ferda, Fikret’i geri kazanmak için yeni bir hamle yapacak ve onu Sapanca’daki eve getirecek.

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 25 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.