Arka Sokaklar 566. bölüm canlı izle

Kanal D

15 sezondur devam eden bir dizi hala yayınlandığı gün zirveyi zorluyor. Diziye çocuk olarak giren oyuncular şimdilerde birer yetişkin oldu. Peki nasıl oluyorda bir dizi bu kadar uzun soluklu bir başarı yakalayabiliyor? Senaristin rolü çok büyük. Senaryo o kadar akıcı ve anlaşılır ki seyirciyi beynen yormuyor. Olaylar su gibi akıp gidiyor adeta. Arka Sokaklar 566. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 20Kasım Cuma akşamı saat 20:00'de Kanal D'de kesintisiz, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin fragmanını sizin için özetledik;

Servan ve adamları Rıza Baba’nın evini kundaklayıp, evin etrafını sararak herkesi canlı canlı yakmaya kalkışacak. Engin önderliğinde tüm ekip yanan evde toplanıacaklar. Bir grup Servan ve adamlarıyla çatışırken, bir grupta içeridekileri yangından kurtarmaya çalışacak. Ekibin kalesi olan Rıza Baba’nın evi de artık küle dönmüştür. Rıza’nın şu an için tek arzusu Servan’ın canlı olarak yakalanmasından başka bir şey değildir.

Bu yangın Tunç’u çok daha fazla etkiler. Evde paranoya geliştiren Tunç, Mesut’u silahla karşılayacaktır.  Mesut, Tunç’u psikiyatriste götürecektir.

Yangın olayı ile birlikte bebek haberini alan Engin şoka girer. Başak’a da sevincini, mutluluğunu yansıtamamış olmanın üzüntüsü içindedir.. Selin ve Bahar’ın yardımıyla Başak için sürpriz bir evlilik teklifi organize edecek.
Hüsnü Esra'nın doğum günü için çiçek alıp kıza götürmek ister. Ama bu öyle kolay olmayacaktır.

 

 

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 20 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.