Benim Adım Melek 41. bölüm canlı izle

TRT 1

Dizi oturup ailenizle izleyebileceğiniz klasik TRT  dizileri kalitesinde. Dizinin izleyici kitlesi belirli bir seviyeye ulaştı. BUrdan sonra bana göre ne uzar ne kısalır. Oyuncu kadrosu çok iyi, senaryo ise biraz kalsik denilebilir. Ancak yine de hatırı sayılır bir izleyici kitlesi var dizinin. Benim Adım Melek 41. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 25 Kasım 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 41. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Defne şoktayken onu sakinleştirmeye çalışılır. Mithat, Seyit Ali’nin borcu ödediğini Seyran’a söyleyince Seyran rahat bir nefes alacak. Alpay Aslı’nın Almanya’ya dönmesini isterken Aslı Kerem’e acilen bir çözüm bulması gerektiğini söyleyecek. Kerem Aslı’ya nasıl yardım edecek?

Seyit Ali’yle konuşup Melek’le evlenmek istediğini söyleyen Halil, Melek’le de konuşacak. Melek her geçen gün ölüme yaklaştığını düşünürken Halil’e ne cevap verecek? Seyit Ali ve Cumali bu evlilik isteği karşısında ne yapacaklar? Seyran’ın çalıştığı eczaneyi devralmak isteyen biri olduğunu öğrenen Mithat karısının hayali ile çaresizlik arasında kalacak. Sevdiğinden çaresizce haber bekleyen Defne annesinin hayatına dair ne öğrenecektir? Alpay’in hain planı karşısında Kenan nasıl bir yol izleyecektir? Halil ve Mirza nasıl bir durumla karşı karşıya kalacaktır? 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 25 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.