Benim Adım Melek 45. bölüm canlı izle

TRT 1

Geçtiğimiz ay dizinin final yapacağı ile ilgili söylentiler vardı. Ancak ne yapım şirketi ne de kanal'dan bu yönde bir açıklama gelmedi. Zaten dizinin reytingleri de çok iyi. 2 sezondur devm eden dizi geniş bir izleyici kitlesine sahip. Benim Adım Melek 45. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 23 Aralık 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 45. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Defne, Ömer’in odasına girip kendisini ve geçmişini hatırlatmaya çalışmış, ancak tüm gayretine rağmen Ömer hiçbir şey hatırlayamamış ve şiddetle Defne’yi kolundan tutup odasından çıkarmıştır.

Bu olayın üzerine bütün aile çaresizlik içinde Ömer’in durumuna donup kalacaktır. Cumali mahcup bir şekilde özür dilerken,  Zümrüt öfkeyle söylenmeye devam eder. Defne ise gözyaşları içinde annesiyle beraber konaktan ayrılırlar.

Zümrüt bu durumu bahane ederek en başından bu yana onaylamadığı Ömer ve Defne’nin evliliğine engeller koymaya çalışacak.  Zümrüt, Defne ile Ömer’in arasına nasıl bir engel koyacak?

Mithat, Sami ve adamlarından Kerem’i kurtarır ancak ikisi de hırpalanır. Mithat meselenin ne olduğunu anlamazken, Kerem bahis maçlarında oynadığını açık etmek istememektedir.

Funda Melek’in Alpay’a hamile olduğunu söylemesine sinirlenecek. Funda bu çocuğu doğurmak konusunda kararsızdır çünkü Alpay’ın nasıl bir baba olduğu aşikardır.

Ömer Defne’nin defterini bulur ve okur. Antikacıları locaya yönlendirenin Kenan olduğunu öğrenen Halil bu durumu nasıl karşılayacak? Kenan, Vildan’a ulaşmaya çalışacak. Oğlunun derdiyle uğraşan Vildan, Kenan’a nasıl karşılık verecek? Emre’nin çektiği görüntüler karşısında Kerem ne yapacak? Gülşad’ı Ömer’in yanında gören Defne durumu nasıl karşılayacak? 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 23 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.