Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. bölüm canlı izle

Atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi büyük bir izleyici kitlesine sahip. Dizi reytinglerde ise meydanı kimseye bırakmıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 23 Mart 2021 Salı akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 187. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Hızır Çakırbeyli, Tuncay'a ve İshak'a hayatları boyunca unutamayacağı bir ders verecek. Ailesini korumaya çalışan Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli'nin verdiği kararla zor duruma düşecek. Ailenin direği ol dediği eşi Ceylan Çakırbeyli, verdiği sözleri hiçe sayarak istihbaratla birlikte hareket edecektir. Ceylan Çakırbeyli, Hızır Çakırbeyli'nin sevgisini kaybetme pahasına onu korumaya karar verir. Alpaslan ve İlyas Çakırbeyli'nin de ikazlarını yok sayan Ceylan Çakırbeyli, kendi planını uygulamaya koyulur.

Oğlu Uğur'u kaybettikten sonra harekete geçen Demir ise abisi İdris'le ters düşme pahasına yapılanı ödetme niyetindedir. Bu durumda Behzat'ın en yakınındaki Hakan ise ilk darbeyi alacaktır. Oğlu Yaman Korkmaz'ın ikazlarına rağmen Kimsesiz Doğan'ı karşısına alan Hamdi Korkmaz ilk hamlesini yapacak. Hamdi Kormaz'ın beklediği haber ise Seko'dan gelecektir.

 

Bu yazı 23 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.