Hekimoğlu 22. bölüm canlı izle

Kanal D

Kanal D ekranlarında yayınlandığı günden beri ilgiyle izlenen ve geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Hekimoğlu dizisini sitemizden kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

Dizi Salı akşamları 20:00'de kanal D ekranlarında yayınlanıyor.

Bu akşam neler olacak?

Selin ve Hekimoğlu arasındaki gerginlik giderek artıyor.V Hekimoğlu İpek'ten Selin'i kovmasını bile isteyecektir.İpek tabiki de bu talebi dikkate almaz ve geri çevirir. Hekimoğlu Selin'in özel hayatını da didiklemeye başlar ve bu aşamada Selin'in kocası da işin içine girince işler iyice karışacaktır.

Bu arada çok ünlü dünya çapında derece yapmış bir bisikletçi hastaneye kaldırılır. Sporcu doping aldığını itiraf eder.Ancak durumunun gittikçe kötüye gitmesi dopingten kaynaklı olamayabilir. Hekimoğlu sporcuyu bu denli hasta eden sebebi bulmaya çalışacaktır.Sporcunun doping kullanması ise basına sızarsa kariyeri ve sporculuk hayatı riske girecektir.

Selin ve Hekimoğlu arasında sular durulacak mı? Hekimoğlu ve Selin hala aşıklar mı? Hekimoğlu sporcu genci kurtarabilecek mi? Hepsi ve fazlası için diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

 

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 20 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.