Hekimoğlu 27. bölüm canlı izle

Kanal D

Bu akşam ekrana gelecek yeni bölümde Ece Dizdar konuk oyuncu. Dizdar, dizide çevresinden ilgi görebilmek için kendini sürekli hasta eden ve öyle görünmek isteyen Munchausen sendromundan muzdarip bir karakteri canlandırmaktadır. Başarılı oyuncunun, dizide Timuçin Esen’in canlandırdığı Ateş Hekimoğlu ile karşılaşması şimdiden merak konusu oldu! Hekimoğlu 27. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin tadını çıkarın.

Diziyi 1 Aralık 2020 Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 27. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

On gündür uyuyamayan bir hastanın iyileşmesi için karaciğer nakli gerekmektedir. Naklin gerçekleşmesi için Hekimoğlu kendine has bir yol seçecek. Bu yol, Zeynep’le aralarında gerilim yaşanmasına neden olacak. Ama bu kadarla kalmayacak… Hekimoğlu’nun ganyan bayisinde karşılaştığı diğer hastaya yakınlığı ise İpek’in dikkatini çekecek. Doktorlardan ilgi bekleyen bu kadın hastanın varlığı Hekimoğlu ve İpek’i karşı karşıya getirecek.  Hekimoğlu iki hastayı da kurtarabilecek midir? İpek’le aralarındaki gerilim sadece işle mi alakalıdır? Mehmet Ali’ye kızgın olan Zeynep, olanların acısını Emre’den mi çıkaracaktır? Orhan’la Hekimoğlu’nun ev arkadaşlığı yürüyecek midir? 
 

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 01 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.