Kuruluş Osman 40. bölüm canlı izle

Tarihi dizileri sevenler için vazgeçilmez bir dizi. Dizinin reytinglerş ise istikrarını koruyor. Kuruluş Osman 40. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 30 Aralık Çarşamba akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 40. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Osman Bey'in Kayı beyi olmasıyla 'Kuruluş Osman'da yeni bir dönem başlayacak.Kadroya 3 yenioyuncu katılıyor. Kayı Obası'nı yeni beyini seçmek üzere kurulacak toya hazırlanırken, Dündar Bey bazı beyleri altınla kandırıp tarafına çekecek. Osman amcasının oyununu bozmayı başarıp Bey seçilirken, bu gelişme uç bölgesinde büyük coşkuyla karşılanacak. Osman Bey'in, Bey olması üzerine köşeye sıkıştığını düşünen Nikola, sürpriz bir destekle yeniden güç kazanacak. Dündar Bey, Toy'da yaşadığı hayal kırıklığının ardından yeni çareler ararken; Savcı Bey kendisini desteklediğini sandığı amcasının oyunu karşısında öfkelinir. Müslüman olmaya karar veren Targun Hatun, Osman Bey'i elde edebilmek için yeni bir plan hazırlar. Beylik emanetlerini teslim alan Osman Bey'in ilk icraatı nedir? Osman Bey, Dündar Bey'in oyununu nasıl bozar? Dündar Bey, beylik sevdasından vazgeçecek midir? Savcı Bey, yaşadığı hayal kırıklığının ardından nasıl bir hamle yapacak? Nikola, Osman Bey'in Kayıların başına geçmesine nasıl karşılık verecektir? Targun Hatun, Osman Bey'e duygularına gem vurabilecek midir? Flatyos, Kayı Obası'ndan kaçabilecek midir?

Bu yazı 30 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.