Payitaht Abdülhamid 131.Bölüm canlı izle

TRT 1

Tarih kokan dizi ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Bülent İnal'ın oyunculuğu ise herkesi hayran bırakıyor. İzleyiciler dizinin bitmemesi için yorumlar yağdırıyor. Dizinin 2021'de final yapacağı söylentileri kulislerde dolaşıyor. Payitaht Abdülhamid 131.Bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 25 Aralık 2020 Cuma akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 131. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Tüm Paşaların postaneye gelmesi ile işler iyice karışacak. Abdülhamid, Mason Paşa kim sorusunun cevabını Manyas’a oynadığı oyunla alacağından emin!. Selanik’e Mason toplantısına Mason Paşayı ulaştırma çabasında olan Manyas’a bir oyun daha kurulmaktadır. Saraydan uzak bir hayat geçiren, hafiyelikte oldukça mahir Şehzade Ahmet Nuri Efendi artık devreye girer. Büyük loca olarak ilk toplantılarını gerçekleştirmek isteyen Masonlar bu toplantıda yüzlerini birbirilerine de ifşa edecekler. Mason Paşa’nın güzergahını elde etmek isteyen Ahmet Nuri Efendi’yi türlü zorluklar beklemekte... 

Mahmut Paşa ise üvey ablası Sabuha’nın mirasını almakta kararlı. Miras için önündeki tek engel olan yeğeni Kani’ye oyunlar oynamaya devam edecek. Karekin kardeşi Armen’in ölümü üzere Eşref’ten intikam almanın peşine düşecek. Söğütlü ve Nadir Efendi ile beraber karşı plan yapan Eşref Aziz’i Karekin’le büyük hesaplaşma beklemekte.
 
Saliha Emsal’in araştırmaları sonucu yemek davetine niye kimsenin gelmediğini öğrenecek. Naime’yle bir kez daha iyi niyetle konuşacak. Zekiye ve Fatma da Naime ve Aliye’nin yaptıkları tertiplerden rahatsız olurlar.  İkisiyle de konuşmaları fayda etmeyecek. Abdülhamid’in gözünde Saliha’yı küçük düşürmek için yeni bir tertip hazırlanmıştır. Ancak bu kez hazırladıkları tertip Saliha kadar Abdülhamid’in de canını yakar


 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 25 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.