Son Yaz 11. bölüm canlı izle

Fox

Dizi Cuma akşamlarının başarılı yapımlarından. Dizinin reytingleri bu şekilde devam ederse dizinin 2. sezonuna kesin gözüyle bakılıyor.

Son Yaz 11. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 12 Mart 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de Fox TV'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 11. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Selim, Yağmur ile Akgün'ü aynı odada el ele gördükten sonra Akgün'e keseceği ceza bu defa daha farklıdır. Akgün'ü babasıyla görüştürüp gitmeye ikna olmasını sağlamak istemektedir. Selim'in asıl derdi aslında Yağmur'dur. Yağmur'un Akgün'ün peşinde dolaşması Canan ve Selim'in de arasını bozar.

Akgün'e kurulan komplo hayata geçer. Selim'in infazı için start verilir. Akgün'ün silahı ile Savcı Selim Kara vurulacak ve delillerle olay savcı ile husumeti var gibi görünen Akgün'e yıkacaklardır. Akgün kendisine kurulan komployu çözecek, Selim'in hayatının tehlikede olduğunu anlayacaktır. Selim'i kurtarmak için yanına geldiğinde artık çok geç olduğunu görür,

Akgün bu komplonun peşini bırakmaz, olayın Halil Sadi'ye uzandığını bildiği için kendi yöntemleri ile üzerine gitmeye karar verir. Fakat olaylar Akgün'ün planladığı gibi gitmez. Başına daha da büyük bir bela örülür. Yağmur Akgün'ün büyük bir yanlışa düşmesini engelleyebilecek mi? 

 

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 12 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.