Son Yaz 14. bölüm canlı izle

Fox

Son Yaz dizisi son dönemde en çok konuşulan dizilerden… Son Yaz ile Ramo dizilerinin birbirleri arasında bir izleyici geçişgenliği olduğu görülmekteydi. Her iki dizi de ortalamanın üstünde reytingler alıyor. Ancak Ramo için alınan karar Son Yaz'a yarayacak!

Show TV’nin Ramo için 5 bölüm sonra final kararı almış olması Son Yaz dizisine yarayacak.Bildiğiniz gibi geçen hafta Ramo yayınlanmadı ve Son Yaz dizisinin reytingleri çok iyi geldi. Ramo'nun bitişi Son Yaz için ciddi bir yükseliş olabilir.

Son Yaz 14. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 2 Nisan 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de Fox Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 14. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Yağmur, Akgün’ün evlilik teklifine çok şaşırır. Akgün. Hemen evlenmekten bahsetmemekte, ancak ilişkilerini Yağmur’un ailesine açıklarken niyetlerinin bu olduğunu söyleyerek açıklamak ister. Yağmur, anne ve babasının tepkisinden çekinse de Akgün’ün hevesini kırmaz.

Kafasında soru işaretleri olmasına rağmen Akgün’ün heyecanına ortak olur ve babasına durumu açıklamadan önce kendisine de haber vermesini söyler. Akgün, Selim’in yanında olduğu her dakika arkasından iş çeviriyor gibi hissettiğinden rahatsız olur ve hiç olmayacak bir yerde Yağmur’la evlenmek istediğini Selim’e söyler.

Halil Sadi tarafından gönderilen fotoğraflar yüzünden Canan zordadır. Fotoğraflar sızdırılırsa itibarı büyük zarar görecek. Halil Sadi, Selim’in Cemal’i sıkıştırıp, elindeki kanıtı alamaması için elinden gelen her şeyi yapar. Selim, Canan’ı tehlikeye atmak istemez ve ilk defa bir işin peşini bırakmak için karar alır. Ancak Canan kendi üzerine oynanmasına çok sinirlenir ve Selim’den durmamasını istemektedir.. Bu sırada Selim’e atanan muhakkik gelecektir. Selim’e karşı keskin ön yargıları olan muhakkik, Canan’ın da olayda parmağı olduğunu düşünür.

Selim ve Canan başlarındaki dertleri savuşturmaya çalışırlar bu da yetmez gibi Akgün ve Yağmur’un evlilik kararlarıyla karşı karşıya gelirler..

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 02 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.