Tecavüzcü Coşkun lakaplı Türk sinemasının duayenlerinden Coşkun Göğen'in acısı hala taze!

Tecavüzcü Coşkun lakaplı Türk sinemasının duayenlerinden Coşkun Göğen'in acısı hala taze! Coşkun kanser sebebiyle kaybettiği kızının acısını halen derinden yaşıyor.

'Tecavüzcü Coşkun' lakabı ile tanınan oyuncu Coşkun Göğen'in kızı Dünya Göğen, yaklaşık iki yıl önce kanser hastalığı nedeniyle vefat etmişti. Önceki gün film çekimleri için Samsun'a giden Göğen'e sette kadın cinayetleri soruldu, kızını anımsayan oyuncu, "Benim Dünya’m gitti. Allah, evlat acısı kimseye vermesin" diyerek duygusal anlar yaşadı.

Sette sorulara yanıt veren Coşkun Göğen şunları söyledi;

Lanet olsun diyorum başka ne diyeyim. Benim 3 tane kızım var; Uzay, Dünya, Güneş. Bütün evlatlar bizim evladımız. Ben de bir babayım. Izdırabını ben de bilirim. Duygulandırdınız beni. 2 sene 2 ay önce 39 yaşında kızımı kaybettim. Dünya’m gitti. Evlat acısı Allah kimseye vermesin.

Maalesef ben her zaman derim ki; dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı. Kaygan bir zeminde yaşıyoruz onun için her türlü bela her an başımıza gelebilir. Allah insanları beladan korusun. Bu hastalık değil ki doktor gelsin ilacını versin. Bu sapıklar maalesef dışarıda yaşıyor. O sapıklardan birini de ben canlandırıyorum. Ama ben çok mütevaziyim. Ben işimi yapıyorum.

Yörelere göre değişiyor ama hepsinin altında yatan boşluk kültür. Lanetliyorum. En büyük zenginlik sevgi, saygı. En büyük zenginlik paylaşmasını bilmek, konuşabilmek. Konuşamayandan kork kostümüne kravatına bakma, papyonuna hiç bakma. Konuşamayandan kork.

Bu yazı 04 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.