Yasak Elma 86. bölüm canlı izle

Fox

Dizide entrika, hırs, yalan, dolan türlü oyunlar hat safhada. Dizi gerçek hayatta da hep bir şekilde gündem oldu. Talat Bulut'un taciz olayı ise uzun süre gündemde kalmış hatta dizideki rol arkadaşları bile kendisine rest çekmişti. Şİmdi Talat Bulut'un diziden ayrılma sebebi olarak bu taciz olayları öne sürülüyor. Ama bu çok geç kalınmış bir karar olması sebebiyle hiç inandırıcı ve samimi gelmiyor! Taciz olayının üzerinden yıl geçti şimdi mi yapımcı konuyla ilgilendi..Yoksa sette yeni bir vaka mı var? Neyse elbet kokusu çıkar! Diziye yeni isimler dahil oluyor. Erdal Özyağcılar, Gülenay Kalkan Ünlüoğlu ile Berk Oktay diziye dahil olan oyuncular. Yasak Elma 86. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 23 Kasım 2020 Pazartesi akşamı saat 20:00'de full, canlı, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 86. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Halit’in vefatından sonra herkes dağılır ve büyük üzüntü yaşar.. Yıldız istediklerini alamamanın derdine düşer. Ender ve Şahika şirketteki yeni oluşuma ayak uydurmaya çalışacaklar. Hasan Ali Kuyucu, Argun Holding’in yeni ortağıdır ve ne yazık ki, geldiği yerin karışıklığından haberdar değildir. Yıldız ise hayal ettiği sakin ve düzenli hayatı yeni tanıştığı Çağatay’da bulacağını sanmaktadır. 

 

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 23 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.