Kuzey Yıldızı 39. bölüm canlı izle

Show TV

Aşıklar sonunda kavuşuyor. Kuzey ve Yıldız kavuşmak için çok mücadele verdiler. Verdikleri her bir mücadele aşklarını daha da güçlendirdi. Şimdi kavuşuyorlar! Aşıkların kavuştuğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk 39. bölüm canlı izle sayfamızla dizinin tadını çıkar.

Show TV ekranlarında beğeniyle izlenen dizi geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Dizinin bu bölümü yine eğlenceli sahneleri ile sizleri hem eğlendirecek hem de çok güldürecek. Kuzey ve YIldız'ın kavuşması eğlenceli ve mutlu sahnelerle izleyicinin kalbini ısıtacak. Dizinin bu akşam ki bölümüne ait özet aşağıda yer almaktadır.14 Kasım Cumartesi akşamı saat 20:00'de full, tek parça, kesintisiz ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.

Dizinin 39. bölüm fragmanına göre neler mi olacak? 

Yıldız ve Kuzey, vuslata ilk defa bu kadar yaklaşmıştır. Yıldız’ın yirmi yıllık yalnızlığı sona erecek, her şey git gide yoluna girmeye başlayacaktır. Uzun zaman sonra ilk defa güne, babasının evinde uyanacak, ilk defa gelecekten umut etmeye başlayacaktır. Yalnızca müzmin aşıklar için değil, tüm  Kadıoğulları ve Mollaoğulları için de bayram zamanı gelmiştir.

Yaşar, Yıldız’ı Kuzey’e verecek ve hasret sona erecek.. Bilinen bütün engeller aşılacak, Yıldız ve Kuzey nihayet kavuşacaktır.

Dizinin başrolünde İsmail Demirci ve Aslıhan Günel rol alıyor. Diğer oyuncular ise; Zeynep Koltuk, Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Ferda Kaynar gibi daha bir çok oyuncu dizide rol alıyor.

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 14 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.