Sadakatsiz 12. bölüm canlı izle

Kanal D

Sadakatsiz dizisi BBC Studios’un ‘Doctor Foster’ isimli dizisinden uyarlanmıştır. İzleyenlerde dizinin başka bir diziden uyarlama olduğunu bildiği için senaryosu konusunda da az çok bilgiye sahipler. Geçtiğimiz günlerde dizi setinde pandemiden dolayı aksaklık yaşanmış ve dizi o hafta yayınlanmamıştı. Bu aksaklık sonucunda dizinin sevenleri dizinin final yapacağını düşünüp büyük bir hayal kırıklığına uğramışlardı. Ancak hem Kanal D hem de yapım ekibi Sadakatsiz dizisinin sadece o haftaya özel yayında olmadığını açıkladılar. Sadakatsiz 12. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 30 Aralık 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00'de Kanal D'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 12. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Polis Asya'nın evinde araştırma yaparken Turgay da, Asya'nın evinde kalmaya başlayacak. Kıskançlık krizine giren Volkan bu duruma büyük tepki gösterecek. Ayrıca Asya'ya bir şey olduğunda onu aramasını söyler ama Asya onu sert bir dille geri çevirir.  Gönül ise kızının evliliği için her şeyi yapmaya hazırdır. Bahar ve Mert'in ilişkileri yeniden sınanmaktadır. 

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 30 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.